KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271012
nr 1327 1012
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Trapezisten". Signerad. Olja på duk, 113x75 cm, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:44:00
18/5 14:34:14
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano